Privatumo politika

parašė , 2012-05-28 15:33

Internetinės svetainės savininkai nesuteikia jokių įsipareigojimų, garantijų ar patikinimų dėl pateikiamos informacijos tikslumo, naujumo ir išsamumo. Internetinės svetainės savininkai neprisiima atsakomybės už galimą žalą ar nuostolius, susijusius su šios internetinės svetainės lankymu ar negalėjimu jos aplankyti, arba patirtus dėl to, kad pasikliovėte šioje internetinėje svetainėje bet kokia pateikta informacija. Šioje internetinėje svetainėje gali būti pateikta nuorodų į kitus tinklalapius, tačiau šios internetinės svetainės savininkai neatsako už trečiųjų šalių tinklalapių turinį ir nebus laikomi atsakingais už bet kokią žalą ar nuostolius, patirtus dėl ten pateikto turinio. Nuorodos į kitus tinklalapius pateikiamos tik šios internetinės svetainės vartotojų patogumui.

Internetinė svetainė yra valdoma automatinės teminių straipsnių atrinkimo ir mašininio vertimo sistemos, kurią sukūrė žmonės, tačiau pati ji dirba autonomiškai, be priežiūros. Visa informacija, elektroniniu būdu pateikta šioje internetinėje svetainėje, yra tvarkoma automatinės sistemos pagal šią Privatumo politiką. Internetinės svetainės savininkai neįsipareigoja taisyti informacijos trūkumų ar pildyti trūkstamų duomenų, išskyrus atvejus, kai tai imperatyviai nustato Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ar kiti teisės aktai.

Internetinė svetainė nerenka jokios asmeninės informacijos apie jos lankytojus.

Visit http://sdzsupply.com to find out more regarding thermal ribbon

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.