Rengiamasi taikyti komercinę paskolą? Patarimų ir patarimų, kurie padės jums nuspręsti, geriau

parašė , 2011-11-07 11:57

Su tiek daug pasirinkimų, prieinama, galimą komercinę paskolą skolininkų gali baigtis painioti, kurių komercinių paskolų bus geriausiai jų poreikius, arba, dar blogiau, sudaryti susitarimus su ne idėja, ką jie yra gauti į, keliančius pavojų jų ir jų verslo ateities, nes apie jį.

Padėti potencialą, komercinę paskolą skolininkų tapo daug geriau informuoti, Štai sąrašas patarimų ir strategijų galvoti apie prieš įsipareigojant nieko su komercinę paskolą.

Žinoti, kas yra jūsų poreikius. Prieš ką nors kita, žinote, kas jūsų verslo poreikius, yra, kiek reikia, ir, kiek bendrovė tikrai gali sau leisti sumokėti. Tada tęsti klausia, kas yra jums svarbiausi asmeniškai ir bendrovės atžvilgiu komercinę paskolą. Tai mažas palūkanų? Tai lankstumo mokėjimo pagrindinę ir palūkanas? Tai terminas ilgis? Naudoti visus, šių elementų pagrindu, kurias komercinę paskolą pasirinktis norite ieškoti ir kurį norite išvengti

Apsvarstyti visi kreditoriai. Tai platūs tyrimai iš skiriamąjį rūšių komercinių skolintojai ten. Sužinoti, kiek jūs galite apie visų komercinių skolintojams per savo srityje, ir paprašyti kitų verslo savininkai, kuriems jie buvo puiki patirtis su. Nepaisant to, visada turėkite omenyje, Nr dvi komercinę paskolą santykiai yra tos pačios, ir tik todėl, kad komercinis skolintojas sugebėjo padaryti kažką savo draugo verslo, nereiškia, jie idealus skolintojas, jūsų verslo ar net gebantys savo komercinę paskolą.

Palyginti paskolas. Patikimiausias ir saugiausias būdas atrasti idealus komercinę paskolą, tinka jums yra palyginti keletą komercinę paskolą pasirinkimų, kurie siūlo rinkoje. Padaryti lentelę arba diagramą, kai turite laiko ir palyginti skiriamąjį palūkanų normos, terminai, lankstumo ir kitus veiksnius, didelis, jums daug komercinių skolintojams.

Pažvelkite į visus komercinę paskolą požymius. Kai yra analizuoti komercinę paskolą funkcijas, įsitikinkite, kad pažvelgti už palūkanų normą, trukmės ir amortizacija. Taip pat yra daug funkcijų, be iš interet norma, ir šios funkcijos gali turėti didelį poveikį jūsų įmonė. Tokios priemonės gali apimti, skolinimosi apribojimai, susitarimus ar kitas finansinės atsakomybės, jūsų įmonė gali būti mainais atsižvelgiant kad komercinę paskolą.

Kalbėti su žmonėmis. Jis bus protingas paprašyti žmonių, ypač arti jūs, taip pat kaip kiti verslininkai, apie savo individualią patirtį ir žinias apie komercinių paskolų ir kreditorių.

Rasti komercinę paskolą, kuris geriausiai tinka jums. Gali būti daug komercinių paskolų rinktis. Tikrai bus iš kiekvienos charakteristikos, kad būtų palūkanų jums. Bet svėrimo šios funkcijos ir funkcijos labai atidžiai ir pasirinkti viršų alternatyva jūsų verslui daugiau kaip ilgainiui yra, kas yra svarbiausia. Gauti geriausias paslaugas. Būti tikri, kad jūsų komercinis skolintojas bus greitai ir suteikti jums puikus paslaugų lygį.

Žvelgti toliau nedaug, nes yra daugiau jai nei „atitinka akis”. Svarstydamos paskolos pakete arba schemos, pažvelgti į nuolat normos per daug, kaip jie tikriausiai bus normos, kurios jums reikės mokėti už savo komercinę paskolą balsų dauguma.

Pažvelkite į visos funkcijos kiekvienai komercinę paskolą pakete, ir pasirinkti tik vieną kurių funkcijos jums tikrai ketina naudoti. Komercinės skolintojai paprastai pateikia tiek charakteristikų, jie gali fiksuoti didžiausių pramonės. Jei yra komercinę paskolą, pristatantis funkcijas, you don’t planuojate naudoti diapazoną, tada don’t get kad komercinę paskolą.

Visada būti Cautious. Visada pradėti remiantis kas yra per jūsų ir jūsų verslo interesus, ir ne visada pasitikėti savo komercinis skolintojas darai tą patį. Komercinės skolintojai turi savo interesus per daug! Būtų saugus, išrinkti komercinis skolintojas, kuris yra etikos ir didelę reputaciją.

Būti budriems, kai kalbama apie kredito linijas. Lanksčios apmokėjimo struktūra gali vilioja galite panaudoti kredito linijos, kai jums tikrai nereikia. Atminkite, kad skola muitinei yra visada pagerėjo nei bet koks kiekis, skolos, todėl pasistengti tik panaudoti savo kredito linijos, kai jums jo reikia, ir mokėti į taip dažnai, kaip jūs galite.

Kalbėti savo skolintojui. Kai galvoju apie refinansavimo komercinę paskolą, įsitikinkite, kad tai aptarti su savo esamą komercinis skolintojas. Jie gali suteikti jums geresnį sandorį ir darydama, palikti jums savo klientų.

Yra daug taškų galvoti apie įsigyjant komercinę paskolą, ir padaryti teisingą sprendimą ir pasirinkti geriausią komercinis skolintojas nėra paprasta. Tikimės, kad pirmiau patarimai padės pateikti perspektyvos jums ir padės jums ir jūsų verslui gauti išjungti dešinėje kelio.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie komercinis skolintojas ir komercinių paskolų apsilankykite >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.