Stategic numatytasis Michigan ne šios rūšies išmintingą sąvoka

parašė , 2012-02-16 08:30

Ne labai seniai mačiau gabalas apie 60 minučių, kalbasi apie požiūris, vadinamas “Strateginių numatytasis.” Su strateginio numatytąją, namas savininkas tyčia sustoja, turi mokėti savo namuose paskolos ir bankui išstumti ypatybę. Tai yra galimybė, kad keli nekilnojamojo turto savininkai yra contemplans kai jie “apverstas” dėl savo hipotekos – dabartinę tikrąją rinkoje verta jūsų gyvenamosios vietos yra kelias mažiau nei savo hipotekos paskolos kredito kortelės skola, kiekis.

Teisė čia vidurio Michigan, aš pastebėjau šio turto vertės, kad yra mažiau kaip 10 % hipotekos paskolos kredito kortelių skolos suma. Tai reikia – Aš liudininkas gyventi su $90,000 namų paskola skolos, kuri dabar yra verta $7000. Jei niekada manote man, susisiekti su manimi, ir bus parodyti jį jums

Šešiasdešimt minučių skyriuje pabrėžė leidimą gyventi, Arizona. Jaunystės pora sumokėti $260,000 namuose, kad dabar yra tikrai verta $170,000 – a 45 % kritimo vertės. Thefew yra sąmoningai vaikščioti išvykę iš namų – leidžiant paskolos eiti į numatytąjį ir nuomos išstumti namas bankas. Po Arizona teisės, bankas negali paduoti įsipareigojimų nevykdančių namą dėl trūkumo sprendimas – vis dėlto suteikiantys teisę po to, kai finansų įstaiga parduoda namą tūris. Michigan – teisės yra labai įvairios.

Teisė čia Michigan, finansų įstaigos gali paduoti jums asmeniškai trūkumas teismo sprendimui. Iliustracijos, jei esate skolingas $ šimtą, 000 ir finansų įstaigos galimybes ir parduoda savo turtą už $penkiasdešimt, 000 – bankas gali gauti asmens sprendimą prieš jums už $50000 – ne kaip Arizona.

Aš kalbėjo daug vidurio Michigan turto savininkams, kurie pradėjo strateginės numatytąjį metodą, kol jie ieškojo advokatą. Abiem atvejais, nuosavybės savininkai gali būti manoma, kad Michigan reglamentas buvo kaip Arizona teisės – ne! Ar jie prielaida, kad bankai yra kaip gerai užimtas tosue juos trūkumo sprendimas – neteisingas! Michigan, jei numatytasis jūsų namų paskola ir finansų įstaigos galimybes ir parduoda savo turtą, daug mažiau nei esate skolingas – jums bus gauti ieškinį trūkumų sprendimas. Užtikrinu ji.

Jei galite gauti ieškinį trūkumų teismo sprendimui, jūs turite daug galimybių. Galite bandyti derėtis kompromisinį susitarimą ir kad grąžinimą arba sumokėti vienkartinę sumą – arba – jūs galite skolai asmens iš bankroto.

Tai yra mano patarimas: kalbėti su asmens bankroto advokatu, kuris funkcijas iš rinkos prieš jums pėsčiomis nuo savo gyvenimo.

60 Minučių segmento taip pat kalbėjo apie a firma pavadintas “Jūs vaikščioti toli” ne “youwalkaway.com.” Už $300, jie bus jums pranešti ką tik sakiau jums nemokamai. Padėti išsaugoti jūsų $300 ir skirti jį dėl kai kurių puikus teisinę konsultaciją. Užmegzti ryšį su labai asmens bankroto advokato Michigan ir gauti kai kurių puikus teisinis pasiūlymus – prieš jums vaikščioti nėra. Bankrotas Advokatai Michigan

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.