Supratimas, kas yra skirtumas tarp reguliuojamos ir fiksuotų palūkanų hipotekos

parašė , 2011-11-16 09:02

Pagrindinį lygio fiksuotų palūkanų ir reguliuoti norma hipotekas skiriasi būdu, kad palūkanų normos yra apskaičiuojamas ir kaip galite apmokėti paskolą. Kaip matyti iš pavadinimo, su fiksuotų palūkanų hipotekos palaiko pačios palūkanų normos visą paskolos terminą, ir suma, jums reikia sumokėti per mėnesį paprastai yra statinis, taip pat, nors yra kai kurių išimčių, numatyti skolintojų, kurie nurodyti alternatyvių mokėjimo struktūrą iš pradžių paskolos.

Žinomas pramonėje kaip “vanilės” paskolos dėl jų gana lengvai suprasti ir naudoti, fiksuotų palūkanų hipotekos paprastai patikros atsiperka penkiolika ar trisdešimt metų. Reguliuoti norma hipotekas gali patikros metų skaičius, tačiau palūkanų norma yra susijusi su konkrečių finansinio indekso, naudojamas skolintojai stebėti bendrosios svyravimas palūkanų normos bendrą ekonomikos
Nes paskolų palūkanų norma yra pritvirtinta prie rodyklės, jūsų palūkanų norma ir mėnesio mokėjimų sumos bus pakeisti remiantis JAV ekonomika kintančią palūkanų normas.

Nustatytos normos vs. reguliuoti norma hipotekas

Nepaisant apeliacinio skundo fiksuotą paprastumo, daug žmonių iš pradžių kreipiasi į reguliuoti norma hipotekas pagal pažadą mažesnės palūkanų normos ir mėnesio mokėjimų per pirmuosius metus ar du, paskolos termino. Be akivaizdžių apeliaciją mažesnės palūkanų normos ir mėnesio bill, išmokos dažnai gana sneakily naudojami skolintojai pasiūlyti savo klientams didesnių paskolos suma, nei jie turėtų paprastai būti, leidžiant skolininkų pirkti didesnių arba daugiau vertingų namuose. Skolininkų, kurie pasirinkti hipotekos su reguliuojamo normos taip pat laimėti didelis jei palūkanų normos patenka per jų paskolos mokėjimo terminas, nes jų paskolos automatiškai pakoreguojama, kad mažesni tarifai be vargo ir streso refinansavimo.

Kita vertus, nėra ką pasakyti, kad fiksuota palūkanų norma ir mėnesinio mokėjimo stabilumo. Nors jums gali gauti pasisekė su reguliuoti norma paskolos ir kritimo palūkanų normos, jūs tiesiog galinčių patekti į nukentėjo nuo prisitaikyti prie didesnės normos, palūkanų normos, ekonomikos augimas, ir net jei jie lieka palyginti stabilus, tų sumažino Įvadiniai kursai skolintojas atvilioti jums, su ne paskutinis, ir žmonių, kurie turi pasiskolinti už jų rekomenduojama riba, pagrįsta šios išmokos gali staiga rasti sau negali apdoroti jų naują mėnesinių paskolos mokėjimo dėl yra finansinių sunkumų ir kai kuriais atvejais numatytieji. Fiksuotų palūkanų hipotekos negali būti kuo lankstesnės reguliuoti norma paskolos, bet jums nebus susidurti auga palūkanų normos ar mėnesio mokėjimų, nesvarbu, kas atsitinka su palūkanų normos bendrą ekonomikos.

Kai kurios skolinimo institucijos siūlo hibridinių hipotekos, kurios leidžia skolininkų fiksuota palūkanų norma perjungti į reguliuojamas, per nustatytą laikotarpį, arba pasirinkti mėnesį mėnesį, ar jie nori padaryti minimalios įmokos, mokėti tik paskolos palūkanos, kad jų reguliariai reguliaraus mokėjimo sumą, arba mokėti daugiau nei yra reikalaujama. Nesvarbu, kas jūsų pageidavimą, nepamirškite paprašyti savo skolintojui visiško atskleidimo, galimą mokestis papildymų ar padidėja, ir niekada įsipareigoti paskolos be visiškai suprasti, ką jūs gaunate į.

Daugiau informacijos apie reguliuojamas palūkanų hipotekos fiksuotų palūkanų hipotekos ir paskolos grynojo filialas apsilankykite Hgfdirect.com.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.