Svarbių žingsnių perdirbimo hipotekos Ramiojo vandenyno

parašė , 2011-12-08 16:01

Patogumui mūsų klientų, kurie buvo planuojama, kad duoti 10 žingsnių, kad klientas turi suprasti, kad atsižvelgiant hipotekos sukurti svajonių namą savo gyvenimo planą.

Prašome perskaityti šiuos veiksmus ir tai perdirbimo operacijos įsimintinas momentu savo gyvenime.

1. Prieš išvykdami hipotekos paskolos perdirbimo prašome būti žinoti savo paskolos produkto ir sąlygas, Bankas prašo susitikti, kad padaryti paskolos. Yra įvairių produktų bankas turi turėti skirtingus kiekvieno produkto atžvilgiu. Paprastai, bankas turi šiuos produktus, kurie yra hipotekos paskolos. Kintama palūkanų norma yra gali keistis priklausomai nuo pinigų rinkos sąlygų. Jei palūkanų normos, banko bus padidinti savo paskolos palūkanų norma atvirkščiai.
2. Fiksuotų palūkanų normos yra fiksuotos visą sutarties galiojimo laiką, per tam tikrą laiką, atsižvelgiant į tai, kad bankai, tačiau bankai pasilieka teisę keisti palūkanų norma, jeigu tai bet didžiulė pinigų rinkos sąlygų skirtumus. Atsižvelgiant aišku, paaiškinimai yra daryti įtaką fiksuoto, klientų, jei nustatytas ūkio visi arba ne nepaisant visų pinigų rinkos sąlygų skirtumus.

3. Pirkėjui galite pasirinkti savo karjerą. Paprastai, bankai siūlo mažiausią ir didžiausią viešnagė hipotekos paskolos 1 iki 25 metų ir metų 1-15 hipotekos paskolos. Pasirinkite savo paskolos mokėjimai, nepamiršome visų savo pajamų ir įsipareigojimų valdymo. Visada patartina pasirinkti mažiau pusininkystės sutaupyti palūkanų hipotekos.

4. Atsižvelgiant į fiksuotų pajamų ir kapitalo bankų apskaičiuos tinkamumo ir baudos taikomos visų patikrinimų, kurie turi būti teigiama, kad klientas turi nurodyti paraiškos formoje. Siūloma pateikti naudinga ir taikytina informaciją. Banko pasilieka teisę sankcija arba atmesti prašymą, jei tai yra tam tikra informacija, turi, jei yra klaidinanti. Kai gaunate laišką sankciją, prašome perskaityti atidžiai sąlygų pakeitimus palūkanų normų, bausmė, pre-closing išlaidas, sąlygas perdirbimo mokesčiai ir sąlygas, kad banko paskolos prieš pasirašydamas naudoti.

5. Pirkėjo reikalaujama pateikti visus juridinius dokumentus, perkamo turto krašto. Klientas turėtų paprašyti pardavėjo pateikti visų dokumentų nuorodos, pristatymai ir planą, kartu su jo / jos nuosavybės dokumentų kopijas. Tai būkite atsargūs, jei kai kurie teisinio ginčo apie ypatybę, tada tyrimo procedūrą ir kopijos taip pat reikalaujama. Klientas turi patikrinti, ar ypatybę teisėtumo su teisiniu patarėju, nes po pašalinti proceso banko, jei teisiniai klausimai kilti ateityje, pirkėjas turi mokėti paskolos, ir banko neprisiima atsakomybės teisėtumo, nekilnojamojo turto.

Siūloma patikrinti iš anksto patvirtintų įmonių saugos funkciją banko teisėtumą.

6. Bankų įvertinti su jų tvarka vertinęs panel turto vertė ir reikšmė yra galutinis. Klientai turėtų imtis visų saugos priemonių kaip horizontalios ir vertikalios nukrypimus, kurie gali turėti įtakos, taip pat perdirbimo ir ateities sandorių. Jei nuokrypius yra su nuosavybe, turėtų paprašyti pardavėjo rinkliavą kopijų.

7. Kad klientas turi pasirašyti iki paskolos išmokėjimo pas susitarimas prašoma finansuoti turto bankas. Atidžiai perskaitykite prieš pasirašydamas, kaip tai yra ilgalaikės sutartį tarp kliento ir banko. Kai pasirašote dokumentą galite ne pakeisti arba pakeisti iki, ir jeigu jūs mokėti paskolos, visais atžvilgiais.

8. Labiausiai gyvybiškai svarbų režimo, hipotekos registravimas baigiasi ypatybę svajonė, jūs paėmė paskolos. Prašome rūpintis parašytas pardavimo dokumentus, kuriuos pateikti nuosavybės teisę ir prekių bei mažų klaida, kuri veda prie ginčų aktas taškų. Taigi prašome perskaityti pardavimo dokumentų aktas prieš pateikdami registracijos procesą.

9. Perdirbimo mokesčiai, išankstinis mokėjimas ir rinkos uždarymas: klientai turi mokėti perdirbimo mokesčiai už banko gautos paskolų. Remiasi kai kurie bankai už iki 2 % kartu su aptarnavimo mokesčio, kad dalinės išmokos į jūsų sąskaitą hipotekos ir kai kurie don’t mokestį už šių mokėjimų, tačiau yra ribos, kad šie mokėjimai pagal metų ekonomikos. Klientas turėtų žinoti apie banko bus atlikti papildomus mokesčius tais atvejais, kai mokėjimai ir foreclosures. Klientas turi sumokėti ne daugiau kaip 4 %, kartu su mokesčių paslaugų judėjimo principo paskolų rinkos uždarymas mokesčių.

Finansų Immo yra atleidimas nuo mokesčių ir finansavimo, maklerio įmonės specializuojasi užtikrinimo ir pateikti kredito immobilier, užtikrinimo crédit, crédit immobilier prêt immobilier paslaugas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.