Švenčių laikotarpį mato paskolos, padidinti greičiau nei indėliai

parašė , 2011-09-28 11:28

Paskolos augo greičiau nei terminuotąjį indėlį per dvi savaites, baigiasi rugsėjo 9, nurodant padidėjo kredito paklausa per šventinę. Kreditų augimas buvo lėtas tiek, kiek šis finansinius metus dėl aštrių norma padidėja rezervų bankui, Indija (RBI).

Paskutiniai skaičiai paskelbtas RBI, kredito augimo laikotarpiu buvo Rs 29,433.37 crore, padidinti 0,7 % praėjusią savaitę. Jis yra pagrįstas praėjusių metų, paskolos išaugo 20,4 % iki rugsėjo 9.

Be to, indėlių išaugo ne tik Rs 12.935 milijonų rupijomis, 0,2 % padidėjimą per ankstesnes dvi savaites. Metų metais, indėlių padidėjo 17,5 %.
“Tikimės, kad augimo pajamų sugeba kentėti likusią finansinių metų. Pavyzdžiui, mes dėmesio sektoriuose, pavyzdžiui, žemės ūkio ir vidutinėms įmonėms. Kad žemės ūkio sektoriuje, banko kredito yra dar galimybė finansinių pigiau dabar, “sakė banko Maharaštros, prezidentas ir generalinis direktorius, kaip Bhattacharya.

RBI praeitą savaitę iškėlė savo tarifus dvyliktą kartą per 18 mėnesių iki kovos su didelės infliacijos. Kelis taip pat pranešama padidinti gali sekti, lūkesčius, griežtesnius ciklo painiavos yra artėja prie pabaigos ir įdėti jį konflikto su savo pasaulio kolegomis, kurie sutelkti į mažos paklausos atgimimo.

“Mes tikrai pradėjo pamatyti didesnę paklausą kredito dabar, net jei tai nuosekliai atsigauti,” sakė vyresnysis pareigūnas bankas, darbuotojai, su sąlyga, anonimiškumo. “Esame įsitikinę, kad šiuo metu nes Kalėdų pajamų.”

Paprastai mato kredito augimo Kalėdų sezono metu padidinti prasideda rugpjūčio ir pratęsia iki lapkričio, nes žmonės paprašyti daugiau pinigų, kad pirkti naujus automobilius, ilgalaikio vartojimo prekės ir namai.

Viduryje, normų serijos, centrinis bankas taip pat sumažino savo Prognozė kredito augimą šių finansinių metų nuo 19 % iki 18 %. Bankai taip pat sumažino savo prognozes, kredito augimo.

“Yra dar daug vartotojų paklausos Indijos ekonomikos, ir tai yra vairavimo paskolų augimas per praėjusius metus. Dideles palūkanų normas, kurios gali turėti įtakos sektoriuose, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto arba a didelių bilietų lygį paskolų ir mažesnis paklausos. Gali būti keletas poveikio mažoms ir vidutinėms įmonėms segmente, “sako Pralaya Mondale, pirmininko pavaduotojas (mažmeniniams fondams ir kredito kortelės), HDFC banko.

Bankininkai sakė mažoms ir vidutinėms įmonėms, kad ne nuvažiavusi delspinigių normų vien tik skolinimosi sprendimus. “Jie nori pinigų reikiamu laiku ir yra pasirengę mokėti palūkanas už šias paskolas. Šie veiksniai bus užtikrinti, kad mes išlaikyti mūsų pažangą augimo. Mažmeninės prekybos, ypač nekilnojamojo turto paskolos yra paklausos sulėtėjimo. Tai yra, nes namų pirkėjų tikėtis kritimo, nekilnojamojo turto kainų ir vėlesnis jų pirkimo sprendimus, “sakė Bhattacharya.

Šaltinis: [Verslo standartas]

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.