Unikalus rūšių komercinių paskolų

parašė , 2011-11-06 20:09

Yra iš tikrųjų daug įvairių rūšių komercinių paskolų, kad suinteresuoti skolininkų galite pasirinkti nuo. Kai reikia papildomų lėšų verslui, jūsų žingsnis turėtų būti susitikti su komercinis skolintojas.

Čia yra keletas pavyzdžių iš komercinių paskolų įmonėms gali būti panaudoti:

Užtikrintos – darbo kapitalo paskolų, šio tipo komercinę paskolą yra didelė bendrovių, kurie ieško paversti apyvartinio kapitalo bendrovės arba asmens turto savininkai. Su šio tipo komercinę paskolą, verslo bus suteikti komercinis skolintojas apsaugos formos turto ar turto mainais už pinigus.
Neužtikrintas – apyvartinio kapitalo paskola, tokio pobūdžio komercinę paskolą yra verslo apyvartinio kapitalo nori yra neužtikrinta ir tik remiantis kredito tinkamumo pareiškėjo ir per atveju komercinės ar verslo paskolos, bendrovės savininkas kreditingumą.

Komercinio nekilnojamojo turto paskolų šio tipo komercinę paskolą yra nekilnojamojo turto įsigijimo, refinances ar statybos, ir paprastai ateina, naudojant nustatytą laikotarpį per ilgesnį amortizacija, kartais, kol dvidešimt penkeri metai, ar taip pat gali naudoti kintamojo sąlygomis ir palūkanų normomis.

Gautinų sąskaitų Factoring Su tokia komercinė paskola gautinų skolininkų naudojamas kaip įkaitas trumpalaikių apyvartinio kapitalo paskolą. Tokio pobūdžio komercinė paskola gali būti įsigytos greitai ir išlaidų veiksmingai.

Prekybinės sąskaitos grynųjų pinigų iš anksto, iki $50000 iš anksto prieš įprastą pasitaikančių mėnesio prekybinės kredito pažymos, kurie suteikia paprastas ir greitas apyvartinio kapitalo, bet reikia, paskyrimas šių kredito korteliψ kvitai skolintojui ir paprastai ateina su didesnės palūkanų normos.

Veiklos pradžios paskolos Šios rūšies komercinę paskolą yra ypač įmonėms, ir paprastai finansuojama naudojant derinys verslo turtas ir asmens turtą kaip užtikrinimo priemonė.

Franšizės paleidimo paskolos Specializuotų finansavimo saugomos pripažintos frančizės, paprastai nacionaliniu mastu žinoma, frančizės, dažnai kartų trumpalaikio pobūdžio ir su šiek tiek daugiau palūkanų normos dėl paleidimo pavojaus susijusių naujų franšizės bendrovėms.

Įmonės įsigijimas Šio tipo komercinę paskolą paprastai naudojamas įmonių savininkai ar kitos įmonės galėtų įsigyti ar nusipirkti iš esamą įmonę. Paskolos sąlygų paprastai yra laikomi trumpas ir yra pagrįsta ne dėl perkamo verslo pinigų srautų.

Kredito linijas šio tipo komercinę paskolą ar kreditą turi kredito, remiantis esamų atsargų, gautinų sąskaitų sumų ir pirkimo užsakymų iš kiekis. Paskolos yra paprastai užtikrina verslo turto, užstatyto kaip užtikrinimo priemonė.

Profesinės paskolų Šio tipo komercinę paskolą yra specialiai sukurtos arba supakuotos specialistų, pavyzdžiui, medicinos gydytojų ar gydytojų, advokatų, stomatologų, atestuoti viešieji buhalteriai, inžinierių ir kitų žmonių. Šios paskolos paprastai susijusi su tam tikrų bendrovės turto kiekvienos rūšies verslo, ir paprastai suteikia lanksčią grąžinimo planai atitiktų specialias pinigų srautų kiekvienos veiklos rūšies.

Įrangos finansavimo Šio tipo komercinę paskolą yra sukurta būtent finansavimo poreikius verslo pirkti įrangą. Nusipirkau įranga tada taikomas kaip užstatu už kreditą.

Įrangos nuoma Lengvai strategiją šaltinių, finansavimo įrangos poreikių. Tai taip pat labai, nes mokesčių lengvatos gali būti reikalaujama tuo pačiu metu.

Verslo tik paskolų Šio tipo paskolos galėtų gauti naudojant tik įmonės pavadinimas (be asmens kredito taip ilgai, kaip verslo galima patvirtinti paskolos suma ir gali rodyti pakankamą įrodymą, patvirtinantį jo gebėjimą grąžinti paskolos sumą verslo savininkas.

Statybos finansavimo Šio tipo komercinę paskolą yra turto statybos arba komercinių pastatų statybos.

Sunku pinigus nuosavo kapitalo paskolų Tokio pobūdžio komercinę paskolą, paprastai gaunama iš privatus Augοotβjs ir paprastai siūlo ne didesnių palūkanų normų komercinę paskolą rūšių, kurios yra sunkiau gauti banko finansavimą.

Daugiabučiams nekilnojamojo turto paskolų, šios rūšies komercinę paskolą yra sukurta nekilnojamojo turto investuotojams, kurie yra paieškos finansavimo daugiabučiams gyvenamųjų investicinio turto jie savo. Dėl ilgai-gyvenimas labiausiai gyvenamųjų investicijų ypatybės, šios paskolos paprastai naudojasi ilgesnius terminus su fiksuota palūkanų normos ir ilgiau amortizations, ir paskolos suma yra pagrįsta ne dėl pinigų srauto ypatybę gamina paslaugų skolos suma.

Kaip matyti, galite rasti daugybę skirtingų komercinę paskolą pasirinkimų nesutrumpinta komercinės skolininkų ir bendrovėms. Rasti komercinę paskolą rūšies, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius paleidžiamas, naudojant pokalbį su savo komercinis skolintojas, kurie veda jus į teisingą punktą ir padėti gauti savo paskolos, baigtas.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie komercinis skolintojas ir komercinių paskolų apsilankykite >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.