Vangus JAV ekonomikos klimato prideda būklės blogėjimo hipotekos įmonės

parašė , 2011-10-18 19:22

Nėra teigdamas įsitikinimą, kad blogai finansavimo securitization nupirko faktinės JAV asmenų ir valgykla. Naujas rekordinį lygį dėl vėliau kaip pora mėnesių bus daugiau įrodymų, švelniai JAV ekonomika. Prasta hipotekos normos linkę būti skatindama prekiautojai galėtų patobulinti finansines paskolas ir pirkimo ypatybės. Vis dėlto tempo nėra kontrolės kaip išvystytos liečia dešimt procentų padidinti, atsižvelgiant į naujausias duomenų pranešimą.

Gegužės ataskaitos užduotis yra taip pat gana gyvybiškai svarbus ji abejoja dėl sulėtėjimo iš JAV rinkoje, kuri yra žemesnės hipotekos normos įspūdį. Faktinis gydymo nuo jūsų nuosmukio gali būti ištemptą pabėgimas, palyginti su daugelio ekonomistas turėti norėjo; kuris baigiasi viduje nuleisti, susijusios su hipotekos normos per būsimus mėnesius
Įgaliojimus, kad būtų turės daug daugiau metodus, kaip atrasti ekonominį klimatą atgal kelyje.

Būsto rinkoje ir toliau mažėjo, gegužės, kuris rodo, kad hipotekos taikymo veiklos rodiklis sumažėjo labai žema – 4 procentų, kurios reikia vyriausybės intervenciją išeiti iš šios krizės praeitą savaitę.

Realių perskaičiavimo kursų, JAV komercinės hipoteka užtikrinti vertybiniai popieriai finansinės paskolos yra nuolat dėl kritimo. Paskoloms, pakrauti į CMBS yra panaudoti faktinio neeilinis valdymo įmonių kontrolės taip pat įrodo paskolos perduoda sumažinus greitį. Nekilnojamojo turto skatinamas dar veido mažas turto lobis, apdorodami žemės lordas per naštą, kuris paėmė finansines paskolas su įsigijimus; Atminkite, šiame sektoriuje bus parodyta pažanga ypač apraiška.

Būsto pramonė yra iš tikrųjų atskirti generatorius tautos bendrojo vidaus produkto (BVP). Tai yra laikas, siekiant užtikrinti asmeninių ir mokesčių būdų, kaip spręsti kainas. Faktinis svarbiausias veiksnys yra federalinės turi būti įrodyta, kad tiesioginis ir skaidrios muito siūlo pagalbos mokesčių mokėtojų; kitaip namų finansavimo paskolos klientams tikrai ne keliauja likti gyvas, kaip jis sukuria ypač mokesčių mokėtojų rizika.

Šis judėjimas atgal dar kartą securitization rinkos vietoje atliks ir naujų investuotojų pinigai bus srautas į hipotekos verslą. JAV vyriausybė leidžia aštrių įspėjimus, kad jie ėmėsi, ką jie gali bet kad tikėtis tipo, šie žmonės, kad tai būtų toliau. Konkrečios šalies nuosavybės turėjo rezidencijos numerius iš tikrųjų liečia 1,9 milijonų. Šiai konkrečiai stebina duomenų yra faktiškai iliustruojantys nekilnojamojo įvaizdį ir jūsų banko turimų savybių ir šis įspūdingas suma siūlomas parduoti daug namų bus sulėtinti būsto rinkos palūkanų normos ir po metų. Vėliau, tautos įgaliojimus, kad būtų turėtų užtikrinti atskirų būsto paskolų nustatyti rinkoje.

Mes suprasti jūsų teismo ekspertizės paskolos auditorių poreikius ir specializuojasi, mokslinių tyrimų ir analizės, reikalingas teikti advokatai ir paskolų modifikacija įmonės. Teismo ekspertizės paskolos auditorių ir Andrew Lehman gali lengvai savo poreikius teismo ekspertizės paskolos audito. Nedvejodami gauti daugiau informacijos apie teismo ekspertizės audito patvirtintas teismo ekspertizės paskolos auditorių Andrew Lehman

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.