Visi jūs norėjo žinoti apie kredito unija

parašė , 2012-02-22 21:46

Jūs ieškote hipotekos? Į artimiausią banko jūsų šalia antraštės būtų kitas geriausias dalykas daryti. Bet banko hipotekas ateis su savo rinkinį DOS ir klaidas, kad retai yra įmanoma skolintojui. Ji nacionalizuotos ar privataus sektoriaus bankai, nė vienas turėti pelningiems palūkanų normas iš valandą poreikį. Dauguma iš mūsų eiti kaip nėra geresnės alternatyvos, bet tai yra tikrai kitos alternatyvos. Suteikti jai maniau, ir tada sudaryti. Geros naujienos yra tai, yra alternatyva ir gana geriau vienas. Ir tai yra kredito Sąjungos. Leidžia mums žinoti, kas yra kredito Sąjungos ir kaip tai naudingesni nei įprastinių banko.
Kas do u vidurkis kredito Sąjungos?

Kredito Sąjungos yra ne pelno finansinių organizacija, kurią kontroliuoja bendradarbiavimo grupė žmonių ar nariai. Grupės nariai arba žmonių, kurie turi kažką bendro kaip, darbdavys, Bendrijos valstybės narės arba narių religinės bendruomenės, suburti ir sutelkti savo pinigus į formos kredito unijų. Šie pinigai gali būti skolinamos viena kitai per valandą, reikia labai prieinamos palūkanų normomis. Tai yra visiškai įmanoma įgyvendinti galimybę kiekvieną valstybės, kaip jie gali turėti įtakos Sąjungos ir taip pat gauti naudos. Jie neturi priklauso nuo bankų ar finansinių institucijų finansinė nereikia.

Privalumai kredito unijų

Nėra jokio skirtumo tarp kredito unijų darbo kultūrą ir bankų. Kredito unija siūlyti savo paslaugas kaip bankų, taupomosios sąskaitos, paskolų ir ilgalaikio indėlių. Vienintelis skirtumas yra tai, kad kredito unijų siūlo didesnių palūkanų normų indėliams ir apatinio hipotekas ir kredito korteles. Tai yra demokratinių organizacijų, taigi nariu turite pasakyti valdymo kredito Sąjungos, kokio dydžio jūsų sąskaitos. Jūsų narystės bus su kredito Sąjungos trunka amžinai. Ten būtų nutraukti net jei galite perkelti į kitą vietą. Kredito unijų elgesio metinės rinkimų paskirti valdybos nariai; galite dalyvauti ir išrinkti savo atstovą.

Kur rasti tinkamą kredito Sąjungos prisijungti?

Tikrinti, ar kredito Sąjungos pirmoji vieta yra jūsų darbdavys. Jei yra ne vienas prašymas yra vienas darbdavys. Taip pat galite patikrinti savo bendruomenės, kur jūs gyvenate arba religinės bendruomenės, jei priklausote. Aš tikiu, kad ten gali būti kredito unijų ten. Kas kredito Sąjunga turi kai kurių formalumai, kurie turi būti atitinka prieš jums prisijungti, todėl įsitikinkite, kad turite visus reikalingus dokumentus ir reikalaujama suma, prieš jus imtis narystė.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.