Apie greituosius kreditus

parašė , 2016-06-13 20:40

Kreditai ir paskolosDabar greitoji paskola ne vienam žmogui tampa išeitimi sudėtingose situacijose. Paprasčiausiai ne visada norisi prašyti žmonių pagalbos, gražią draugystę suteršti piniginiais ryšiais. Juo labiau, kad nebent šeimoje paskolos nesudeginaryšių, tarp draugų geriau pinigų nesiskolinti. Žinoma, kreditas turinį įsipareigojimų dažniausiai nebūna suteikiamas, todėl kartais žmonės nustemba, kodėl kaimynas paskolą gavo, o tau greitoji paskola nesuteikiama. Tad norime išsklaidyti keletą mitų ir atsakyti į kelius itin svarbius klausimus, dažnai galinčius išsklaidyti esminius mitus.

Kodėl ne visada suteikiama greitoji paskola?

Paprastai visos kreditų teikimo bendrovės turi prisijungimą prie kliento mokumo istorijos. Ji sudaroma pagal specialius algoritmus, analizuojant žmogaus finansinį elgiasi. Žiūrima, ar jis laiku moka už įvairias paslaugas, ar laiku moka už išsimokėtinai pirktus daiktus, ar neturi iki kaklo kitur prasiskolinimų ir negrąžinimų ir t.t. Algoritmai skaičiuoja, koks yra mokumo koeficientas, tai yra, kokia tikimybė, kad šis klientas bus patikimas. Jeigu istorija atrodo blogo, paskolų teikimo bendrovė nerizikuoja ir paskolos tokiam asmeniniu neteikia. Taip ji apsisaugo nuo nemokaus kliento, bet kartu išgelbėja ir jį – jam neteks įklimpti į dar vieną skolą, tačiau jis galės ieškoti kitokio sprendimo, pavyzdžiui, papildomo darbo.

Kaip pagerinti savo mokumo istoriją?

Kartais galime paslysti, bet atsitiesę norime eiti toliau. Jeigu jūsų mokumo istoriją teršia kokie nors praeities negrąžinti mokėjimai ar pradelsimai, tai nereiškia, kad ta istorija tokia visada liks. Ją pagerinti galite laiku grąžindami, ką pasiskolinote, laikydamiesi grafikų, o taip pat ir padidindami mokumo galią su papildomomis nuolatinėmis pajamomis.

Kada nepadės net ir mokumo pagerinimas?

Visgi yra atvejų, kada paskola nebus suteikiama, kad ir kokią švarią mokumo istoriją turėsite. Taip bus tada, kai esate nepilnametis arba virš 65 metų. Taip pat kai kuriais atvejais žmonės dėl turimų priklausomybių patys save įsirašo į tam tikrą „juodąjį“ sąrašą. Tame sąraše esantys žmonės būdami sveiko proto patys paprašo ir pasirašo, kad jiems nebūtų teikiamos paskolos. Tai apsaugo nuo galimų azartinių žaidimų, narkotinio poveikio ir kt. apsvaigimo. Atsidurti tame sąraše žmogus gali sugalvoti pats, o gali jam ir padėti kokie nors šeimos nariai, nuspręsdami, jog jam derėtų apsidrausti save spontaniškoms akimirkoms. Juk greitos paskolos praverčia tada, kai tarnauja kaip išeitys iš kažkokių komplikuotų situacijų, o ne kaip tai, kas pablogina padėtį priklausomybių kelyje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.