Kaip rasti labiausiai lūkesčius atitinkančią greitą paskolą?

parašė , 2020-06-03 22:57

Greitos paskolosKai greitos paskolos jau yra tapusios kasdienybės dalimi ir eilinis ciklas nuo atlyginimo iki atlyginimo daugeliui žmonių nėra įsivaizduojamas, kur buvę, kur nebuvę, bet atsiranda nauji iššūkiai. Buvo blogai, kai nebuvo galima pasiskolinti ir tekdavo išsiversti su turimais pinigais iki sekančios algos. Bet dabar irgi nėra gerai: pasiskolinti galima, greitos paskolos išduodamos vos ne visiems, bet tų kreditorių yra tiek daug ir tos siūlomos sąlygos yra tokios skirtingos… Tik pagalvokit, ką reikia padaryti, jei nori susirasti paskolą pagal savo lūkesčius ir nori tikrai žinoti, kad ji juos atitinka. Reikia nueiti kryžiaus kelius, nes kreditorių yra daug, o susipažinti su kiekvieno sąlygomis irgi užima laiko. Ir ką tuomet daryti? Skolintis iš pirmo pasitaikusio kreditoriaus? Švaistyti valandas savo brangaus laiko, kad susirasti tą geriausią paskolą internetu?

Paskutinė geriausios greitos paskolos paieškos stotelė – palyginimų puslapis

Visa laimė, kad taip daryti nereikia. O nereikia todėl, kad jau yra kas tai padarė už jus. Ne tik padarė tą, bet dar ir siūlo tai nemokamai. Vieną mygtuką paspaudi, antrą klavišą ir viskas – prieš jūsų akis visi kreditoriai, kurie siūlo pasirinktą paskolą. Per gerai, kad būtų tiesa? Ot ir ne. Yra tokie, kaip Amcredit, kur patys galite nueiti ir pasižiūrėti visą informaciją, kurią matysite jau tik įėję į puslapį. Lentelė su kreditoriais pagal pasirinktą paskolą, reikalingiausia informacija (palūkanos, sumos, terminais, akcijos ir t.t.) ir papildomą informacija kartu su atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus.

Manote ten rasite tik greitąsias paskolas (a la greituosius kreditus)? Ne. Palyginama viskas, greitai ir kokybiškai, nuo trumpalaikių paskolų, paskolų bedarbiams, paskolų su bloga kredito istorija ir t.t. iki ilgalaikių paskolų, refinansavimo ir paskolų turintiems skolų. Viskas vienoje vietoje, greitai ir patogiau. Pasirenkate ką norite palyginti, gaunate visus kreditorius, kurie gali suteikti pasirinktą paskolą pagal jūsų norimus kriterijus ir tuomet žiūrėti į visą kitą informaciją, kuri padėta kaip ant delno: palūkanos, minimalios ir maksimalios sumo ir t.t.

Manote, kad už tai reikia mokėti? Klystate! Toks paskolų palyginimas yra nemokamas, nes tokie puslapiai uždirba bendradarbiaudami su kreditoriais. Tai nieko nekeičia jums siūlomų paskolų atžvilgiu, ar pasiskolinsite per tokį puslapį ar eidami tiesiai pas kreditorių, sąlygos bus tos pačios. Galite galvoti, kad tokie puslapiai yra subsidijuojami pačių kreditorių: jie patys jums suteikia paslaugą už kurią jums nereikia primokėti nė per kur. Super, tiesa?

Skolinkitės atsakingai ir išlikite budrūs

Kaip su visais dalykais, taip ir čia – ypač čia, nes kalbame apie finansinį įsipareigojimą – reikia būti budriems. Aklai nepasitikėkite tokiais puslapiais ir prieš imdami paskolą visada dar kart sutikrinkite informaciją. Jei yra kažkokių neatitikimų, visada remkitės pačiam kreditoriaus puslapy pateikta informacija. Kai kurie tokių puslapių savininkai gali nekreipti dėmesio į savo siūlomą greitų kreditų ar/ir kitų paskolų palyginimo paslaugą, todėl gali pateikti neteisingą informaciją. Dar kiti gali nespėti jos atnaujinti.

Kiek teko naudotis Amcredit, tai ten informacija yra atnaujinama dažnai, o tai, kas pateikiama, yra tikslu ir naudinga. Puslapis veikia jau nuo 2015 metų, tai jau yra įrodęs savo ilgaamžiškumą ir patikimumą. Todėl jei rinktis, tai tik kokybę.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.