Išoriniai priedai siūlomi ir prekybos atstovybių tipus

parašė , 2012-03-17 18:05

Prieš jus imtis savo naujai įsigytų automobilį iš salėse, prekiautojai bus labiausiai iš pardavimo, įtikinti jums apsvarstyti priedai Jūsų automobiliui. Priedai yra neprivaloma. Jūs vairuoti automobilį be šių dalykų. Tai gali būti labai brangu, todėl automobilių pirkėjams turi būti žino apie įvairių tipų priedus, pavyzdžiui, priedai, gyvybės draudimo, apsaugos pakuočių, garantijų ir pagalbos kelyje pakuočių.

Priedai kaip kiek mes nori suknelė save, dauguma automobilių pirkėjams meilė Uzpost savo automobilius naudojant įvairių priedų galima dalys ir reikmenys departamento prekybos atstovybių. Kai kurie iš šių automobilių aksesuarai įtraukti automobilių liemenėlės, ventiliacijos atspalvių, buferio apsaugai, pritaikytą automobilių sėdynių ir kilimėliai, taurėlapiai savininkams, mobiliojo telefono rinkiniai ir kiti
Prekiautojai paprastai pasiūlyti šių priedų pigiau kainos ir gali padėti padidinti automobilio perpardavimo vertę.

Gyvybės draudimo finansų ir draudimo tarnybos gali taip pat pasiūlyti gyvybės draudimo paketai, kurie kainuoti daugiau negu tas ne prekybos atstovybių. Tai gali būti nereikalingas papildymų auto draudimo paketą, nebent jūs neturite gyvybės draudimo polisą su laidojimo rider. Gyvybės draudimo paketai, siūlomi į prekybos atstovybių bus sumokėti off automobilių paskolos, automobilio savininkas mirus.

Apsaugos pakuočių, iškart po to, kai jūsų automobilis pasiekia ploto, tikėtis, kad aptarnauti bus pasiūlyti jums priedus, pavyzdžiui, rūdžių tikrinimo, dažų sandariklio, audinio sandariklio, signalizacijos sistemų ir sekimo sistemos turi būti įdiegta automobilių. Šiuos papildinių, pasiūlytus kai kurie Indianapolis Chevrolet tarpininkai yra bendrai vadinamos apsaugos pakuočių. Jei tikrai norite šiuos papildinių, kaip jūs galite padaryti yra įsitikinti, kad kaina yra teisinga, ir išorinį priedą bus tuščia nėra jokios garantijos dėl jūsų automobilio.

Pratęstas garantijų daug naudotų automobilių pirkėjams įdomu, jei jie turėtų pirkti suteikta garantija nuo Chevy prekiautojams Indianapolis namai. Pirkimo suteikta garantija, priklauso kainą, galite nusipirkti jį ir jo aprėpties ribų. Išmintingą pirkėjo visada daro tikrai gauti, ką yra sumokėta.

Pagalbos kelyje paketą kitą išorinį priedą, siūlomas nuošalyje nuo Indianapolis automobilių loanis keliuose paramos paketui. Ji paprastai apima vilkimo, vandens ir kuras pristatymą ir kitos paslaugos, vairuotojas reikės, kai automobilis skyla viduryje, kelio išlaidas. Pagalbos kelyje pakuotės yra mokamos kiekvieną mėnesį ir gali būti taikomas tik tiems, kurie dažnai keliauti.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.