Ką reiškia savo kredito rezultatas?

parašė , 2012-01-08 19:16

Jūs galvoti apie paraišką dėl paskolos ar įdomu, kodėl jūsų palūkanų normos yra, kas tai yra? Šansai yra geri, kad savo kredito rezultatas bus vaidina didelį vaidmenį tiek. Kas yra savo kredito rezultatas? Jūsų kredito balas yra jūsų gebėjimą mokėti savo skolas ir kaip didelis rizikos skolintojui jums bus. Kuo didesnis skaičius, tuo didesnis jūsų šansai gauti geros paskolos su mažesnės palūkanų norma.

Kaip tai mano kredito balas, apskaičiuotas?

Yra daug veiksnių, kad eiti į šį. Maždaug trečiosios savo rezultatas nustatomas pagal jūsų kredito istorija ir ar jūs mokėti savo sąskaitas laiku. Kiti veiksniai, kad eiti į savo kredito rezultatas yra, kiek eilučių, kredito jūsų turi ir tai, kiek jūs naudojote iki jūsų kredito. Daugiau kortelėmis turite, tuo geriau ir mažiau kredito jūs nurodėte naudoti iki geriau

Kas yra keletas būdų, kaip galite patikrinti savo kredito rezultatas?

Pirmasis žingsnis patikrinti savo kredito rezultatas yra gauti savo kredito ataskaitą. Kaip gauti savo kredito ataskaitą? Galite eiti į vieną iš trijų kredito biurų veikla ir prašyti kredito balas. Taip pat galite eiti į jūsų banko arba kredito Sąjungos ir prašyti kopiją. Kiekvienos paskolos gavėjas gauna vieną nemokamą kopiją savo kredito ataskaitą per metus.

Vienas dalykas, kuris gali turėti įtakos jūsų rezultatas yra jūsų kredito ataskaitą tikslumą. Galėtų būti klaidų apie savo kredito ataskaitą, kurie gali turėti įtakos mano kredito balas, jums gali būti prašoma? Taip, ne visi kreditoriai ataskaitą tiksliai apie jūsų kredito ataskaitą, taigi įsitikinkite kad yra tiksli, jei ji prašo kopiją ne trumpiau kaip metus tikrinti, ar klaidas, kurios gali būti laikydami savo rezultatą.

Kaip dar galima pagerinti jūsų kredito balas?

Apmokėti savo sąskaitas laiku ir įsitikinkite, kad jūs ne gauti per galvą su skolos. Repossessions ir bankroto gali sugadinti jūsų rezultatas ir padaryti jį mažiau tikėtina, kad ateityje gauti paskolą.

Savo kredito rezultatas bus taip, kad skolintojas nustato, ar suteikti paskolą, ar ne. Jei turite didelis rezultatas, jūs ketinate turėti geriau kulka metu gauti paskolą už automobilį ar namą. Įsitikinkite, kad esate neatsilikti nuo jūsų kredito ataskaitą ir apmokėti savo sąskaitas.

Autorius turi didžiules žinių apie savo kredito rezultatas. Sužinoti daugiau apie savo kredito ataskaitą susijusi informacija, jo interneto svetainėje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.