Kaip apie keletą idėjų finansavimo komercinio nekilnojamojo turto pasiūlymai

parašė , 2012-03-07 23:12

Paprastai jums reikės užtikrinti paskolos finansavimo komercinio nekilnojamojo turto sandorių dydžio spręsti ir ypatybės tipas. Nors tai tikriausiai turi prasmę, ką gali ne manote yra kur ieškoti šio finansavimo. Dauguma, jeigu ne visi investuotojams būtų tikriausiai išnagrinėti va didžiųjų bankų dėl jų bendras dydis ir turto. Bet skaityti toliau ir Sužinokite, kodėl tai gali būti jūsų geriausias variantas, ir kai tikriausiai jums turėtų vietoj ieško. Misų banko paskolos: geriau spręsti mažas, o ne didelės, bankai. Dideli bankai turi daugiau pinigų, bet nebūtinai už jus. Taip pat, tai yra lengviau gauti, prarasta didelė banko, nes darbuotojai gali gauti skatinamas į kitą vietą arba kito skyriaus staiga, jūsų kontaktas nebegali būti ten kada jums reikia jiems labiausiai, kaip viduryje, spręsti

Mažas banko, kad yra jų Chartijos kaip Bendrijos bankas yra geriau statymas. Bendrijos bankas yra sudaryta pagal vadinamąją Bendrijos bankininkystės akto (ENA). Ji paprastai pateikia sertifikatą poreikį, kaip ligoninės būtų daryti, kad gauti į Bendriją. Jų liudijimas nurodo ypač nišą, kurią jie yra orientuota rinkos. Taip pat, vienas iš labai maža bankas nauda yra paskolos patvirtinimo procesas. Jie paprastai nereikia laukti, kol komitetą, kuris susitinka aptarti savo paskolos. Jie mato kito kiekvieną dieną ir priimti sprendimus greitai, nes yra tik du ar tris asmenų paskolos komitete.

Ir kaip apie tai jums negali būti laikoma prieš Tvist. Kai rasite vietos banko, su kuriais galite mėgautis klestinčią santykius, apsvarstyti bando padaryti juos savo nuomininkų. Įsivaizduokite, turintys Bendrijos banko naudokite dauguma iš jūsų sąskaitos yra žemyn jūsų pastate fojė. Jūs galėtų eiti, kai jūsų atstovas nėra užimta, ar net aplankyti su viena iš pareigūnai turi pamatyti, ką jie galvoja apie jūs į tai ypač sandorį. Žinoma, tai galėtų suteikti jums pranašumą per jūsų konkurencijos jei egzistuoja toks dalykas, kai sprendžiami su bankais. Bet tikrai jis negali pakenkti, kad tokių santykių.

Čia yra finansavimo komercinio nekilnojamojo turto sandorių, jums negali būti laikoma iki kito šaltinio.

Finansų įmonės paskolos: finansinėms bendrovėms, kurios sugeba daryti tai, ką, kad įprastinių bankai negali daryti vyriausybės reglamentai arba vidaus darbo pati įstaiga. Pirmas dalykas, asmuo mano, kad, kai yra minima šio tipo bendrovės, paprastai namų ūkio finansų ar šeimos finansai. Ir nors jie tikrai finansų bendrovių, jie ne tie, kurie jums reikia būti apie save. Norite susisiekti finansų bendrovių tipus yra tie, kurių didžioji nekilnojamojo turto finansinius sandorius. Žemiau yra trys didesnių bendrovių, kad padaryti šio tipo verslo, bet jūs tikrai rasite kiti su visais turimais ištekliais mums šiandien nustatyti informaciją.

Kai kurios finansų įmonės pasiūlymai: • GE kapitalo • Westinghouse • Ford kredito

Todėl Apibendrinant, tikiuosi, tai suteikia jums su vertinga informacija galbūt jums turėjo nelaikomi anksto. Atidarydami savo akis į kai kurių papildomų išteklių, skirtų finansuoti komercinio nekilnojamojo turto sandorių, gali būti erdvę, jūs norėsite apsvarstyti jūsų investuojanti darbai, juda į priekį.

Vienas Deal į finansinės laisvės? Gary Tharp kviečia jus gauti prieigą prie prašyti nekilnojamojo turto ekspertų, kurie mentorių į milijonierių šiandien! Dalyvauti kitą laisvą komercinio nekilnojamojo turto webinar su kai kuriais iš tautos pirmaujančių nekilnojamojo turto ekspertai: nekilnojamojo turto investuotojas Webinar

Gary yra plačiai laikoma komercinio nekilnojamojo turto, suformavusi įrankiai ir komercinės nuosavybės vertinimo sistemas, kad tapo pramonės standartus, naudojamus specialistams visoje šalyje. Jis yra paklausos teisininkams, siekiantiems eksperto nekilnojamojo turto atvejais. Su plėtros patirties pramoninių ir technologijų parkų biuro pastatų iki, Gary Floridos partnerių Lynxs grupės, nacionalinės kūrėjas, oro krovinių patalpų, kolegų fakulteto CCIM institutas, ir Tarybai patarėjas su savo nekilnojamojo turto tinklo, komercinės nekilnojamojo turto pirkimo grupę.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.