Kaip interjere rasti vietą skalbimo mašinai

parašė , 2017-09-19 11:26

Remonto paslaugosNet ir mažiausių skalbimo mašinų remontas atskleis tiesą, kiek daug vietos atsilaisvina namuose, kai išvežame skalbimo mašiną taisyti. Tikra tiesa – skalbimo mašina priskiriama stambiajai buitinei technikai, net kai yra ji ir gana maža. Taigi, apgalvoti, kur ir kaip, kada stovės skalbimo mašina – svarbu.

Pirkti estetišką daiktą

Nors seniau būdavome linkę pirkti buitinę techniką tik dėl jos funkcionalumo, o paskui kišti tuos prietaisus į tamsiąsias namų erdves, kur niekas tavo prietaiso niekada nematytų, dabar rengiant savo būstą galima rinktis ir kitaip. Geras pasirinkimas yra tiesiog estetiška buitinė technika. Gamintojai nuolat į tai orientuojasi ir jie stengiasi kurti ne tik funkcionalias, bet ir gražaus dizaino skalbimo mašinas. Dėl to nevertėtų nurašyti skalbimo mašinos iš namų dizaino ir matyti ją kaip normalų gražų elementą. Jeigu nusipirksite gražią buitinę techniką, ji galės stovėti gerai matomoje erdvėje, namų vietoje.

Reikėtų priremti prie sienų

Patarimas statant skalbimo mašiną būtų nedėti jos atitrauktos nuo sienų. Labai dažnai žmonės taip pastato skalbimo mašiną. Kad ir beveik į kampą, bet nuo sienų dar skiria keli centimetrai. Pirma, neišnaudojate visos vietos. Antra – sukuriate sau visam gyvenimui nemalonų erzinantį interjerą, kada negali nieko padėti ant skalbimo mašinos, nes gali užkristi. Arba, padedi, bet visada taip atsargiai. O kai nukrenta – besikeikiant kiši ranką ar grėblio galą, kad ištrauktum, kas įkrito. Dėl to protingi dizaino sprendimai iškart dažnai siūlo ant skalbimo mašinos viršaus iškart dėti specialų stalviršį ar dangtį, kuris visiškai panaikintų tuos plyšius, jeigu pati skalbimo mašina negali prisispausti prie sienų.

Virtuvėje

Daug kas deda skalbimo mašiną virtuvėje, jeigu neturi vietos vonioje. Tam tikra prasme, tai patogu, nes tuomet vonia tampa savo asmeninės higienos oaze, o virtuvė – buitinių funkcijų kambarys. Taip pat tai patogu ir dėl to, kad virtuvėje skalbimo mašina įsikomponuoja į tam tikrą buitinės technikos ritmą: čia stovi ir panašiai atrodanti viryklė, ir kiek aukštesnis kolega – šaldytuvas. Dažniausiai virš skalbimo mašinos dedamas stalviršis ir tai virsta puikia erdve įprastiems ruošos darbams.

Vonioje

Kiti žmonės skalbimo mašiną talpina vonioje, tačiau tą vertėtų daryti tik tada, jeigu vonios patalpa tikrai erdvi. Tada galėsite ten ir pasidėti džiovyklę, ir skalbinių krepšį ir kitus dalykus, kurie gali būti naudingi skalbime. Tik, aišku, reikėtų naudotis protingais patarimais, ir padėti skalbimo mašiną kompaktiškai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.