Komercinės skolintojai žiūrėti Į savo kredito failą: Smalsu What’s In It?

parašė , 2011-11-05 14:52

Kai taikoma komercinę paskolą, komercinės skolintojai žiūrėti į savo kredito įrašas, kuris taip pat yra minima kaip kredito failą arba kredito istorija.

Ar kada nors susimąstėte, kas yra jūsų kredito failą arba įrašą? Žmonės, kurie yra ne įgyti komercinę paskolą, tai gali būti nesvarbu jiems. Bet tiems, kurie yra, kredito įrašą gali labai poveikį to asmens šansai gauti savo komercinę paskolą paraišką patvirtinti arba atsisakoma ją suteikti.

Kas tiksliai yra kredito įrašą arba failą? Kredito failą yra taip pat nustatė daug pavadinimų, įskaitant kredito įrašą, kredito ataskaitą, ir arba kredito istorija. Tai daugiausia kompiliavimas savo finansinius duomenis; savo finansinius sandorius, pavyzdžiui pastaruosius pasiskolintos sumos ir grąžinimų istorija
Ji taip pat sudaro išsami informacija apie jūsų pavėluotus mokėjimus, taip pat informaciją dėl nesvarbu, jei jūs kada nors paduota dėl bankroto, ar jūs visus surinkimo elementus, arba kitų ieškiniai arba teismo sprendimuose. Ši informacija yra surinkta, išlaikyti, saugoti kreditines ataskaitas teikianti institucija. Apibendrinant, tai jūsų kredito reputaciją įrašus. Verslo turi kredito taip pat. Jis vadinamas D & B arba Dunn & Bradstreet ataskaitą, ir priklausomai nuo dydžio ir laiko, verslo egzistavimo, ataskaitoje kartais gali suteikti daug informacijos apie įmonių pardavimai, skolinimosi įpročius, ir kaip jie tvarko jų prekybos mokėtinos sumos.

Kurie naudojasi šių kredito įrašus arba failus? Paprastai prekybos kreditorių ir kitų skolintojų padaryti naudoti kredito informacijos apie galimą komercinę paskolą skolininkams. Jie naudoja tai įvertinti savo praeities finansinių elgesį, jūsų dabartinis lygis skolos, jūsų kredito ir kitų veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų kredito tinkamumo, kai taikote komercinę paskolą.

Informacija atsispindi jūsų asmens kredito failą arba ataskaitą pagalba komercinės skolintojai nuspręsti ar patvirtinti jūsų kredito prašymą, ar ne. Jis yra vienas iš jų keletą priemonių užtikrinti, kad jų investicijos su jumis, jei jie nuspręs patvirtinti savo komercinę paskolą taikymą, bus saugus; kad jie galės susigrąžins savo investicijas ir padaryti pelno tinkamu laiku.

Kas duomenys atspindi dėl kredito įrašą? Kredito įrašus arba failai yra jūsų finansinių istoriją, kuri susideda iš savo ankstesnes bei dabartines kredito sandoriai, įskaitant jokių sąskaitų su bankų, kredito kortelių įmonės, mažmenininkams ir kitiems skolintojams.

Kredito ataskaitose taip pat būti viešųjų archyvų informacijai, pavyzdžiui, bankroto, numatytąsias reikšmes, sumokėtos ar nesumokėjus arba bet kuriuo pinigų sprendimų prieš jus.

Jame taip pat yra jūsų asmens duomenis: jūsų pašto adresai – praeityje ir dabar, jūsų gimimo data, jūsų užimtumo informaciją – vėl, praeityje ir dabar. Jame taip pat yra informacija apie jūsų sutuoktinis.

Galite patekti jūsų kredito įrašą arba failą? taip! Ir labai svarbu, kad jūs reguliariai tikrina jūsų kredito ataskaitą. Taip yra dėl klaidos atsiranda, ir tai yra jūsų pareiga peržiūrėti savo įrašą, nes jūs asmeniškai žinau tai geriausias. Randate klaidą dėl jūsų kredito ataskaitą, ir jūs turite pakankamai įrodymų, kad pagrįsčiau savo ieškinį, jei tinkamai veikia apie jį nedelsiant kalbėjosi bet koks neatitikimas. Taip bus išvengta potencialių vėlavimų ar atmestus kai taikote kredito vėliau.

Kas dar turi prieigą prie jūsų kredito ataskaitų arba failus?

Yra įstatymai, kurie padeda reguliuoti, kaip jūsų kredito įrašą arba failas yra naudojamas, ir kas gali prieiti prie jūsų kredito ataskaitą informaciją. Tam tikrų įstatymų suteikti asmenims kaip jūs vartotojų kredito ataskaitas apie apsaugą.

Bendrovėms su pagrįstą priežastį peržiūrėti jūsų kredito duomenis leidžiama prieiti prie savo asmens kredito duomenis, o tik konkretiems tikslams.

Yra konkretūs įstatymai, kad reguliuoti, kaip galima pasiekti kredito įrašus ir failus. Šalys, pvz., skolų surinkėjai, nekilnojamojo turto agentų, galimybes ir esamus darbdaviai ir bendrųjų draudikų paprastai neleidžiama prieiti prie jūsų kredito informacijos. Jos gali, bet tik su jūsų išreikšta leidimo.

Būti budriems, kai jis ateina į jūsų asmeninių ir jūsų verslo kredito istoriją, nes ji gali padaryti jūsų gebėjimą gauti prekybos finansavimą skirtumas arba komercinę paskolą ieškote.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie komercinis skolintojas ir komercinių paskolų apsilankykite >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.