Laisvas kredito ataskaitą: Svarbą monitoringo kredito ataskaitą

parašė , 2012-02-27 23:38

Kredito ataskaitą yra svarbu, bet skolininkas. Tai labiau, kai jie turi bet kurią problemą, kredito statusas. Kartais, yra nudažomi savo kredito ataskaitą dėl pažeidimo, grąžinimo elgesį, kurie atneša žemiau 600 ženklų kaip už FICO kredito rezultatas. Visi žino, kad, skolintojai Zagiąć paskolos taikymo tokių žmonių. Tai kodėl skolininkų turėtų mėginti rasti, jei jų kredito ataskaitą buvo tinkamai parengtas. Nėra jokių problemų, prieiga prie kredito ataskaitą, nes nemokamą kredito ataskaitą galima rasti. Skolininkų galite užtikrinti savo kredito ataskaitą, nemokamai, žinoma, vieną kartą per metus, ir, žinoma, žemės teisės stiprumo kopija. Skolininkų galite rasti savo kredito ataskaitą per paieškos internete ir jie ne reikia išleisti cento už tai

Jos požiūris į finansinių biurų, (ypač, Experian, Equifax ir Trans Sąjungos), kurie sukurti kredito ataskaitą. Šių finansinių biurai rinkti atskirus skolininko finansinių sandorių sąskaitų iš kelių paskolų agentūrų. Kredito ataskaitą, kad jie sukurti rodo skolininko kreditingumą. Kai skolininkas gauna savo nemokamą kredito ataskaitą jis gali eiti per informacija apie įplaukų ir mokėjimų per ankstesnę šešerius metus.

Taip atsitinka, kartais, kad yra klaidų, parengtą finansinę biurai personalo kredito ataskaitą. Klaidų ištikti dėl neteisingai įrašai, daromi darbuotojai dirbdami su dokumentais, įplaukų ir išmokų. Kartais, a asmuo “A” vertė įvedama neteisingai kitas asmuo “B”. Rezultatas, kuriems tokiu būdu pasiekti ir biurai yra nustatyta, kad nuo deπinλje.

Jei skolininkas nustato, kad yra neteisingas įrašai ar klaidas savo nemokamą kredito ataskaitą, turi susisiekti su finansinių biurai ir gauti ištaisyti klaidas. Tai pareiga biurai ištaisyti klaidų ir paruošti šviežią kredito ataskaitą. Į biurai turi nusiųsti pataisyta kredito ataskaitos kopiją atitinkamos paskolos ir finansų paslaugų teikėjams, kuriems skolininko susisiekė su paskutiniais vieneriems metams.

Nemokamą kredito ataskaitą, gauti po ištaisyti gali rodyti, kad pagerėjo kredito paskolos gavėjo statusu. Taip pat įmanoma, kad skolininkas kredito ataskaitą yra ne klaida. Tokiu atveju, jis gali imtis priemonių pagerinti kredito įrašą artimiausioje ateityje.

Mary kruizas yra laisvas kredito ataskaitą UK autorius.Daugiau informacijos apie nemokamą kredito ataskaitą patarimus apsilankykite >

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.