Paklausi automobilių nuoma sostinėje

parašė , 2016-08-27 23:14

NuomaGan sunkiai Lietuvoje įsitvirtinusi automobilių nuoma pasikeitus valiutai iš litų į eurus ypatingai suklestėjo, todėl šiandien automobiliu nuoma Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje veikia kur kas funkcionaliau ir sparčiai plečiasi. Kadangi sostinėje automobilių nuoma yra kur kas paklausesnė dėl žmonių skaičiaus, turistų bei trumpalaikių verslo svečių, nutarėme nuomos galimybes aptarti šiek tiek detaliau.

Kaina

Anksčiau gan brangiai atrodanti automobilių nuoma valiutos pasikeitimo dėka šiandien atrodo kur kas prieinamesnė bei patrauklesnė. Dauguma žmonių jau nebeverčia litus į eurus, todėl 13 ar 20 eurų atrodo nebėra gąsdinanti suma, kurią reikia sumokėti už automobilių nuomą dienai. Tai, kad sumos litais atrodė tikrai nemažos neturi nieko bendro su neprotingai aukštai užkeltomis kainomis, nes kiekvienas kada nors automobilį turėjęs asmuo patvirtins, jog automobilio išlaikymas yra labai brangus malonumas, todėl ir pati nuomos savikaina yra tikrai nemaža.

Trumpalaikė nuoma

Išties atrodo visai neprotinga mokėti už visos dienos automobilio nuomos paslaugą, kai jo tau prisireikia vos valandai ar porai valandų. Tokių poreikių žmonėms Lietuvoje atsirado City Bee paslauga. Tai trumpalaikė automobiliu nuoma Vilniuje bei Kaune, kurios principas – pigi, saugi ir patogi kelionė. City Bee automobilį galima atsiimti iš pačių įvairiausių Vilniaus taškų, kai tuo tarpu automobilių nuomos paslaugų atsiėmimo punktais dažniausiai tampa oro uostas ar geležinkelio stotis. Automobiliu galima naudotis tiek vieną valandą, tiek ir keletą dieną, rezervacijos procesas trunka itin trumpai, todėl jei nutarėte su draugėmis namo grįžti automobiliu ir atsisakyti viešojo transporto – tai ypatingai patogi paslauga. Ateini, imi ir važiuoji!

Asortimentas

Šiandien automobiliu nuoma Vilniuje siūlo ypatingai platų tiek įmonių, tiek automobilių asortimentą, kuris gali maloniai nustebinti. Esant pripildytai rinkai Vilniuje esti didelė konkurencija, todėl galite drąsiai surasti ypatingų pasiūlymų ir norimą automobilį, todėl galėsite keliauti pasirinktu maršrutu patogiai, pigiai ir, žinoma, saugiai. Šiandien automobilį nesunkiai atras tiek mechanines, tiek ir automatines mašinas mėgstantys žmonės, o norintiems keliauti su didesne kompanija net ir už Lietuvos ribų šiandien nebėra jokių trukdžių – ieškok geriausio pasiūlymo, rezervuok ir keliauk.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.