Skambinti centro užsakomųjų paslaugų tikslas – pagerinti santykius su klientais finansų įmonėms

parašė , 2011-09-26 10:37

Nepriklausomai nuo to, ką gali padaryti rinkų, yra vienas pastovi tarp finansų įmonėms; klientai nori kalbėti atstovui apie jų poreikius. Žmonės negali mokėti per daug dėmesio į tam tikras jų gyvenimo dalis, tačiau beveik visi yra jautrios apie savo pinigus. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kad daugiau finansų įmonės kreipiasi į skambučių centro užsakomųjų paslaugų tarnybos, kuri padėtų su klientų paklausą. Manyti, tai ar ne, šio tipo paslaugų gali patenkinti įvairius poreikius bankų, kredito unijų, investicinės įmonės, hipotekos paskolos biurų.
Padėti pagrindinio klausimus

Nors interneto ir interneto bankininkystė patyrė realią bumu per pastaruosius keletą metų, visada bus žmonių, kad norite uώduoti klausimΰ gyvų asmeniui, procentinė dalis. Šis klausimas gali būti taip paprasta, kaip balanso statusą ar kažką daugiau sudėtingas apie atlikti konkretaus sandorio. Teikti klientams patikinimą, kad jie gali pasiimti telefono ir gauti mandagūs, greitą atsakymą į jų tyrimas yra vienas iš būdų kad skambučių centro užsakomųjų paslaugų gali padėti finansinės organizacijos, išlaikyti viršų klientams.

Pateikti iki datos keitimų informaciją

Hipotekas, CD, pinigų rinkos fondų, akcijas ir obligacijas, visi glaudžiai susiję vieną funkciją; visus šiuos elementus yra palūkanų normas, kurios gali pakeisti ne tik kiekvieną dieną, bet kartais kelis kartus per vieną dieną. Žmonių, kad yra contemplans perkant namuose arba refinansavimo nori paskutines naujienas apie kurso pokyčius. Daugelis į pensiją išėjusių asmenų norėtų laikyti skirtuką dėl normų visoje įvairių investicinių priemonių, siekiant nuspręsti, ar jie turi perkelti savo pinigų ar palikti jį ramybėje. Turintys apmokyti skambučių centras užsakomųjų paslaugų galėtų teikti atsakymus į šiuos klausimus, kartu su visas vėlesnes klausimus, kurie gali atsirasti, kai klientas gauna reikiamą informaciją gali sukelti svarbaus šaltinio, naujas verslo arba pakartokite verslo iš esamų klientų.

Kirsti parduoti daug produktų

Kas finansų įstaiga žino, kad viena iš pirminių pajamų šaltinių yra gebėjimas kirsti parduoti vartotojams skirtingus produktus. Pavyzdžiui, investicinės įmonės klientas gali turėti didelę lizdą kiaušinių, sąlygotosios į obligacijas. Bystry skambučių centro užsakomųjų paslaugų galėtų paminėti didžiojo normas dėl pinigų rinkos sąskaitas klientui, siekiant gauti kliento užsiregistruoti naują produktą. Ar tai asmuo, kuris yra tik naudojant pinigų rinkos sąskaitos gali būti informuojami apie įspūdingas grąžina vieną iš savitarpio fondų, valdo tos pačios įstaigos. Šis pavyzdys gali būti padaugintas daug kartų per banko ar kredito Sąjunga, kuri siūlo platų paslaugas, pavyzdžiui, paskolos, tikrinti sąskaitas, taupomosios sąskaitos ir investiciniai produktai. Tiesiog pranešdamos savo klientų bazę daug produktų, šiuo metu prieinama skambučių centro užsakomųjų paslaugų gali padėti augti finansų įstaiga ne tik klientams, bet taip pat pajamų.

Larry Chandler yra laisvas rašytojas The sujungimui, agentūra siūlo užsakomąsias klientų aptarnavimo. Norėdami rasti daugiau apie savo klientų aptarnavimo autsorsingas, apsilankykite svetainėje adresu The connection.com.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.