Vartojimo paskolos iš žmonių: kur galima gauti?

parašė , 2021-02-28 18:03

Poreikis ar paklausa vartojimo paskoloms yra didžiulė. COVID pandemijos sukelta krizė privertė daug žmonių ieškoti kitokių pajamų šaltinių. Prieš krizę žmonės praradę darbą galėjo emigruoti į kitą šalį – Angliją, Vokietiją, Skandinavijos šalis. Bet emigracija į Didžiąją Britaniją užsidarė dar prieš pandemiją, nes įvyko Brexit. Po pandemijos, emigracija net į kitas šalis tapo sudėtingesnė ar neįmanoma. Kaip suktis tuomet? Kaip verstis, kad žmogus galėtų išgyventi? Atsakymas yra paprastas: žmonės ieško vartojimo paskolų, nes šiuo metu tai yra kažkas, ką žmonės gali gauti net krizės sąlygomis. Bet ir čia yra išlygų.

Paskolos is zmoniuVartojimo paskolos turi savų sąlygų, kurias kelia paskiri kreditoriai, bet, taip pat, kurias kelia ir vartojimo kredito įstatymas. Tai net paskolos gavimą gali apsunkinti, nes objektyvios krizės sąlygos pablogina daugumos žmonių gyvenimo sąlygas, objektyviai. Todėl skolinimosi galimybių paieškos irgi tampa intensyvesnės, nes taip lengvai gauti paskolos gauti negalima. O papildomai pridėjus tai, kad žmonėms gauti paskolą pigiau yra dar svarbiau, tai turime tokį receptą.

Ką galime rekomenduoti tokiems asmenims? Atsakymas yra daug paprastesnis, nei galvojate. Turbūt bet kas susipažinęs su visa situacija ir žinantis rinką jums rekomenduotų paskolas iš žmonių. Tokias paskolas išduoda tarpusavio skolinimo platformos, dar žinomos kaip P2P skolinimo platformos. Lietuvoje rekomenduotinos didžiausios iš jų, nes gali pasiūlyti geriausias sąlygas. Pirmoji yra Finansų bitė, kuri šiuo metu veikia turbūt aktyviausiai, daugiausia reklamuojasi ir todėl pritraukia daug investuotojų, kurie gali pasiūlyti mažesnę kainą už kurią skolinasi žmonės. Kita bendrovė yra Paskolų klubas, kuris veiklą vykdo dar ilgiau nei Finansų bitė ir didžiuojasi galėdama pasiūlyti mažiausią vartojimo paskolų metinę palūkanų normą tarp visų greitųjų vartojimo kreditų bendrovių, net tik tokių pat platformų kaip ji.

Bet Finansų bitę ar Paskolų klubą rekomenduojame ne tik dėl kainos. Vartojimo kreditai yra žinomi dėl to, kad tai yra kaip bufetas: ką matai, tą ir gausi, niekas niekam nieko negamins atskirai. Taip veikia ir vartojimo paskolos: kokias sąlygas matai reklamoje, tokias ir gausi, ir visai nesvarbu kokia yra konkreti tavo situacija. O paskolos iš žmonių yra kitokios: jos labiau asmeniškos, labiau pritaikytos kiekvieno žmogaus poreikiui ir situacijai. Tai yra pagrindiniai motyvai rekomenduoti šias dvi tarpusavio skolinimo platformas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.