Vartotojams, nusodinimo jų skolos savo tapti bendrosios praktikos

parašė , 2011-10-06 13:00

Mūsų finansų istorijoje turi būti labai stiprus. Nedelsiant grąžinti kredito kortelės sąskaitos, paskolos ir tt įtakos mūsų asmens kredito ar verslo kredito. Kai daromas Finansinis rezultatas, ji daro mūsų gyvenimą labai sunku jums. Atsisakoma savo paskolų programas, jums gali būti neleista nuoma namą ir Kraštutiniais atvejais jums bus taip pat galima nesuteikti užimtumo. Ji taip daro mūsų gyvenimą labai sunku ir atveju reikia lėšų jūs liks su parinkties. Kai jūs gaunate į šią padėtį, jūs linkę pasinaudoti ekspertų pagalba. Šis ekspertas padeda atkurti jūsų blogas finansai. Tačiau, žinodama, kad kredito remontas nėra sudėtinga užduotis, dabar per dieną dauguma žmonių remonto jų blogas finansai, patys. Jei norite sutaupyti pinigų kreditinės kortelės, paskolos ir draudimo, jums reikia sutelkti dėmesį blogas kredito remonto
Gera taškų į kredito atvers daug naujų galimybių gauti jums, užimtumo ir net skatinimo. Jei norite pradėti savo verslą savo gera kredito rezultatas bus padėti jums gauti finansinę paramą jūsų verslui. Yra daug agentūros, kad darbą už jus ir padėti jums gauti geresnį rezultatą. Tačiau, tai yra išorės įstaigoms. Taip, kaip jums suprasti savo verslo klausimus arba kredito problemų, agentūra gali ne. Net jei ji, žinant remonto jūsų blogas kredito sau padės jums likti nuošalyje nuo tokios problemos. Norėdami padėti jums tai mes sąraše žemyn keletą taškų, kurie padės jums tai padaryti patys. 1. Gauti jūsų kredito ataskaitą: Jūs turite žinoti, jei jūs per Experian, Equifax ir TransUnion reitingai. Savo ataskaitose gali skirtis nuo tam tikru mastu, tačiau bazinės linijos liks tokios pačios. Kartą per metus galite užsisakyti nemokamą ataskaitos iš šių trijų agentūrų. Jei jūsų draudimo ar kitų paskolų prašymas yra atmetamas, per 60 dienų nuo šio atsisakymo gali gauti ataskaitos kopiją. 2. Patikrinti pranešimus: labiausiai iš karto, kiekvienas klientas gauna neteisinga arba klaidingai ataskaitą iš vieno iš šių trys agentūrų. Kruopščiai tikrinama, ataskaitą. Jei yra bet kokias klaidas gauti pataisymais ir jei šios atskaitomybės stovi tiesa, nei jums reikia ištaisyti išvalydami savo sąskaitas ir nuolatinio rinkoje. 3. Ginčų ir dokumentas: dvigubo d strategija: jei turite bet klaidų ataskaitoje, pažymėti jį tinkamai, paryškinkite jį ir apjuosti ji. Tada užpildykite iš ginčo ir taip pat pridėti apibrauktas ataskaitoje klaidų fotokopija. Taip pat, pateikti visi reikalingi dokumentai turi įrodyti, kad Jūs teisus, ir jūs pabrėžė klaidų yra dešinėje. Kai kurių klaidų yra tokie, kad jums reikia aptarti su analitikai, kad problema yra suprantama ir išspręsti. 4. Išspręsti & ištirpinama skolos: ieškoti likusioms problemoms, kurie stovi tiesa į ataskaitą. Gerinti savo rezultatas, turite išvalyti visas savo skolas, kad pagerina jūsų rezultatas. Kredito limitas ir kredito likutis jūsų sąskaitų santykis turėtų būti niekada daugiau nei 0,80. Aiškus sąskaitas uždaryti visas sąskaitas, kad jums nereikia reikia ir bando atsikratyti visų neigiamų pastabos ataskaitoje. Teigiamas komentarų pridėjimas prie jūsų ataskaita: tam tikru momentu, jums gali būti patvirtintos kredito ir tam tikru momentu, neigė. Žmonės, kurie patvirtinti jį jums gali suteikti teigiamą pareiškimą, kuris padės jums improvizuoti savo ataskaitą. Kadangi kredito remontas yra taip paprasta žmonių dabar nuspręsti dirbdami jį patys. Jums tiesiog reikia suprasti pagrindai. Galite gauti visą informaciją internete ir įrašyti norite mokėti ekspertams, mokesčio.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.