Žinoti apie mokėjimo apsaugos draudimo sumas

parašė , 2011-12-16 10:03

Tai natūralu, vienas imtis paskolos, atlikti jų norus ir lūkesčius savo namą, automobilį ar nekilnojamąjį namas, keisti, būsto apstatymo reikmenų arba vykti dosniam atostogauti su šeima ar draugais. Paskolos yra bendras terminas, banko, paskolų teikėjai ar draudikai srities. Paskolos yra geriausias variantas susiduria su kokių nors finansinių įsipareigojimų, ir net įvykdyti šio, bet kurio asmens norus. Mokėjimo apsaugos draudimo yra bendrinė frazė, kad išgirsti bet kuris pareiškėjas, kai jie pasirinkti bet kokios rūšies paskolą, pasiekti savo norus, sumokėti jų nuomos mokestis ir kiti vekseliai, ir užbaigti savo paskolos re-payments arba vykdyti įsipareigojimus, kaip ir hipotekos. Ši apsaugos draudimo politika apima platų draudimo produktus, taip pat yra minima kaip PPI
Mokėjimo apsaugos draudimo ateina į paveikslėlį, kai jūs negalite mokėti reguliariai finansinius įsipareigojimus dėl nedarbo arba netyčinio atleidimo iš darbo dėl jūsų kaltės, jūsų draudimo politikos suteikia jums su ypač pajamų sumos kiekvieną mėnesį padengti tokių mėnesio grąžinimo be nekliudomai, padarytos dėl netikėtų situacijų pasikartojimo.

Tai, kad staiga yra iš darbe sukuria šoko, taip pat baimės. Taip pat gali rasti sau susiję su našta mėnesio išlaidų, pvz., hipotekos mokėjimai, arba kredito ar skolos, kuri yra labai svarbus klausimas, padarytos dėl nuolatinių pajamų. Atsižvelgdama mokėjimo apsaugos draudimą, gali apimti jūsų grąžinimas nuo praradimo, pajamų, todėl galite susikaupti į grįžti į darbą, kuris reikalauja aiškiai proto, ir kad yra įmanoma tik tada, kai pasirinko draudimo politiką, kad būtų naudos krizės metu ir leidžia jums priimti sprendimus teise be baimės naštą, įsipareigojimus. Mokėjimo apsaugos draudimo ramina žemyn paskolos gavėjui, kaip jis žino, kad bus laikomasi, debeto, kai netikėtai rytoj hitai jiems.

PPI yra parduodami su kredito kortelės, paskolos, hipoteka, saugyklos korteles ir kitų finansinių produktų ir jie yra laikoma, kad paltai grąžinamųjų išmokų per nepakankamai išvystytos arba laikina ar nuolatinė negalia nonpayer, kuris apsaugo jį iš darbo. Mokėjimo apsaugos draudimo politika apima geriausius ir svarbiausių turto t. y. jūsų gebėjimą gauti ir išlaikyti standartinės gyvenimo net tada, kai jūs turite jokia užduotis į ranką dėl ligos ir suteikia jums pakankamai laiko atsigauti nuo ligos arba rasti darbą taikiai. Atkūrimo laikotarpis skiriasi nuo 12 iki 24 mėnesių, atsižvelgiant į priežastis, kurios leido nedarbo ir laukimo laikotarpį tam pačiam skiriasi nuo 30 iki 90 dienų nuo tos dienos, politikos registracija taip pat nuo paslaugų teikėjų pasiūlymai. Dėl šio masyvi pelnas, daugelis bankų šių mokėjimo apsaugos draudimas pardavė savo klientams. Tačiau, kai kurie kreditoriai buvo pardavimo politikos savo klientams, kurie labiausiai tinka jiems.

Daugiau informacijos: mokėjimo apsaugos gauti daugiau informacijos: nedarbo draudimo

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Paskolų brokeriai gali pasiūlyti geriausias kainas. Paskola geromis sąlygomis.